ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14488334
nr 1448 8334
78x47cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:37:10
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)